1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Mum Büyüsü

Mum Büyüsü

Mum Büyüsü

Mum büyüsü nedir diye soranlar için bu yazıyı yazdım. Medyum önay hoca bu büyünün yapım aşamasında gerekli olan tüm bilgileri sizlere aktararak tam anlamıyla tutan ve olumlu sonuçların alınmasını sağlayan bir medyum olarak bilinir. Bu büyünün yapımında medyum tercihi de çok önemlidir.

Mum üzerine bazı esmalar ve tılsımlı sözler yazılır, daha sonra mum yakılarak erimeye bırakılır, mum bitinceye kadar beklenilir ve etkisi beklenilmeye başlanır. Karşıdaki kişinin yavaş yavaş ve acı çekerek bağlanması için kullanılan mum büyüsü yapılması uzmanlık gerektiren bir büyü olarak bilinir. Bu uzmanlardan biri olan medyum önay büyünün yapılması sırasında ve sonrasında tutması konusunda olumlu sonuçlar almaktadır.

Diğer büyülerden farklı olarak mum büyüleri yavaş etki etmesi ve belirli aşamaları bulunmasından dolayı çok tesirli bir büyü olarak bilinmektedir. İki aşamalı olan bu büyünün yapım tarifi hakkında detaylı bilgileri önay hoca ile iletişime geçerek alabilirsiniz. Dikkatli şekilde yapılması gereken büyünün her aşamasında mutlaka medyum hocamız ile iletişime geçmeniz gereklidir.

Yorum Yap