1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Kıyafete Yapılan Büyüler

Kıyafete Yapılan Büyüler

Büyü çeşitleri içinde kıyafete yapılan büyü yöntemi de bulunmaktadır. Kıyafete yapılmış olan büyüler, yapılan diğer büyüler gibi bazı farklı yöntemlerle anlaşabiliniyor. Öncelikle sizin büyü nasıl anlaşılır ve nasıl fark edildiği konusunda bir takım bilgilere sahip olmanız gerekmekte.

Kıyafete yapılan büyüler hakkında detaylı bilgiler bu makalemizde. Medyum önay sizlere bu konuda bilgiler aktarmaktadır. Büyüler yapılma amaçlarına göre niyete bağlı olarak ortaya çıkar. Kimi aşkını elde tutmak için kimileri de daha etkili olan kara büyülerden faydalanarak karşıdaki insanı elde etmeye düşünür. Bu yüzden yapılan büyülere ve okunan tılsımlara ilgi artmaya başladı. Bunlardan biri de kıyafetlerle yapılan büyü yöntemidir.

Kıyafete Nasıl Büyü Yapılır?

Öncelikle yapılan büyülerin belirtileri ne zaman ne şekil ortaya çıkacağı ve bunun sonucunda bu yapılmış olan büyülerin nasıl bozulması gerektiğine dair bazı bilgiler bilmenizde fayda vardır. Medyum önay den bu bilgileri bulabilirsiniz. Şuna da unutmamak gerekir ki yapılan her büyü doğal olarak sosyal yaşantınızı da etkilemektedir. Bu büyülerin sonucunda ruh halinizde değişimler yaşayabilir ve yorgunluk belirtileri yaşayarak ortaya çıkan büyüler unutmayın ki dönüşü olmayan sonular doğurabilir.

Kıyafete Yapılan Büyü Nasıl Anlaşılır? 

Yapılan büyünün türü ne olursa olsun yapılan kişinin ruh halinde bariz bir şekilde değişimler görülüyor, kişi sürekli geçmek bilmeyen yorgunluk yaşıyor ve geceleri uyuyamayıp sürekli tuvalete gidiyorsa, bu bir büyü olduğunun işareti olabilir. Bu büyülerde halsizlik ve sürekli bitkinlik yaşamakta büyünün etkilerinden kaynaklanabilir. Kıyafete yapılmış olan büyülerde de aynı etkiler görülmektedir. Bu etkiler sizlerde de mevcut ise sizde herhangi bir büyünün etkisinde olabilirsiniz. Hatta vücuttaki bazı nedensiz morluklar ya da lekeler mevcut ise bu durumda bir büyü ye maruz kaldığının kanıtı olabilir. Hatta kimileri yapılmış olan büyü yüzünden inanılmaz derecede sinirli olabilir ve anlık asabiyet yaşayabilir. Hocaların ve medyumların düşüncesine göre büyü yapılan insan vücuttaki enerjilerini asabiyet haliyle dışarıya attıklarını savunurlar.

Kıyafet Büyüsü Nasıl Bozulur?

Şimdi sizlere yazımızda bahsetmiş olduğumuz bu büyülerin belirtileri olduğu kişilerde büyünü bozmak için ilk olarak yapılmış olan büyünün türünü bilmemiz gerekir. Ruh hali sürekli değişim gösteren kişinin kendi kendine büyüye maruz kalması olanaksızdır. Bu kişiye çevresinden birinin yapmış olması gerekir. Şöyle bakıldığında büyünün bozulması çok zor gözükse de yapılması gerekenler doğru bir şekilde yapılırsa büyünün bozulmaması için hiçbir neden kalmaz. Gelelim büyüyü bozma işlemine. Öncelikle uzman medyumlar veya hocalara gidilerek önce büyü yapılmış kişiye hangi büyünün yapıldığını tespit etmek. Daha sonra doğru yöntem bulunur ve işleme geçilir. Bu kıyafet büyüsünü bozmak için ayetlerden de yararlanılır. Bu ayetlerden en tesirlileri Fatiha, Bakara, En’am, İbrahim, Fatır, Yasin, Feth ve Hadid sureleridir.

Yorum Yap