1. Ana Sayfa
  2. Bağlama Büyüleri
  3. Kısmet Bağlama Büyüsü

Kısmet Bağlama Büyüsü

İnsanların kısmetini kapatmak için yapılan bir büyüdür. Aynı zaman da Kısmet kapama büyüsü bilinir ki bir kara büyüdür. Bu büyüden korunmak için nasıl bir yol izlenmeli ve nasıl bir büyü yöntemi olduğunu bilmek gerekir.

Kısmet bağlama büyü ile kısmet bağlama büyüsü aynı şeydir. Tanınmış medyumlardan olan medyum önay sizlere yapılan bu büyünün nasıl bozulabileceği hakkında bilgi aktarmaktadır. Öncelikle büyünün bozulması için önce kısmet bağlama büyüsü nedir, belirtileri nelerdir ve nasıl bozulur gibi konularda bilgi edinmek gerekir. Başka bir defa bu büyü bir kara büyü yöntemidir.

Farklı büyüler yaptırılarak sevmediğimiz insanların hayatlarını olumsuz etkilemek amacı ile birçok büyü yapılır. Kısmet bozma bu tür büyülerin başında geliyor ve çok kişinin yaptırmış olduğu bir büyüdür. Ritüel diye yapılan büyü kısmetini kapatacağınız kişinin sevgilisi ile olan iletişimini engeller hatta bu sevgiyi sonlandırabilir. Büyünün tercih amacı sadece bu değildir. Bazı kişiler karşısındakinin iş başarısını, evlilikteki mutluluğu, ekonomik durumdan zenginliği onları mutlu etmez. Bu yüzden her anlamda çöküntü yaşatmak için bile tercih edilen kolay yapılabilen ve çok güçlü bir büyüdür.

Kısmet Kapatma Büyüsü Nedir?

Kısmet kapama büyülerden en güçlüsü olan kara büyüdür. Yapılması kolay olabilir fakat yapıldığı zaman büyük zararlarda doğurabilir. Hatta ne yazık ki sadece büyü yapılan kişi değil, bu büyüyü yaptıran kişi bile bazen büyünün etkinde kalabiliyor. Bunun için dikkat edilmelidir. Bu kara büyü ile istediğiniz kişinin istediğiniz kategoride kısmetini bağlayabilirsiniz. Genelde bu büyüyü evlenmesini engellemek için yaptırılıyor. Bu her ne kadar kara büyü olsa da kısmet bağlama büyüsünü çeşitli farklı yöntemler ile bozulabilir.

Kısmet Bağlama Belirtileri

Hayatında her şeyin yolunda giderken aniden kısmetinde değişimler yaşamak büyünün başlıca belirtisidir. Mesela aşk yaşadığınız kör kütük aşık olduğunuz kadına hissettiğiniz duygunun değişimi ve buna benzer her şey yolunda iken aniden bazı şeylerin ters gitmesi karşınızdaki kadını etkileyebilecek hitabete sahipken bunu aniden kaybetmeniz gibi durumlar kısmet bağlama büyüsünün etkisinde oluğunuzun kanıtıdır. Kısaca kısmet bağlama büyüsü yapılan kişi tarafından kolaylıkla fark edilir. Hayatın her alanında attığınız her adımda bunu fark edersiniz. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için yapılan kısmet bağlama büyüsünü bozdurmanız gerekmektedir.

Kısmet Bağlaması Nasıl Bozulur?

Kısmet bağlama büyüsünde çok basit bir ritüele olması gerektiğini belirtmek gerekir. Bu tür büyü bazı diğer büyüler gibi çeşitli tılsımlar aracılığı ile yapılır. Kısmetini bağlamak istediğiniz kişinin önce resmi gerekir. Eğer bunu temin edemiyorsanız, o kişinin saçından bir tel olabilir veya da onun sürekli kullandığı bir eşya da olabilir. Bu getirmiş olduğunuz eşyalar üzerinden büyü yapılır. Çok kısa bir süre de büyü etkisini göstermeye başlar. Büyüyü bozmak için de önce kişiye yapılmış olan tılsımlı muska bulunur ve yok edilir. Muskayı bulma imkanınız yoksa iyi bir medyum veya hocadan büyünün bozumu için size etkili bir muska yapmasını istemek olur.

 

 

Yorum Yap