1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Kabala büyüsü nedir? Kabala nasıl yapılır?

Kabala büyüsü nedir? Kabala nasıl yapılır?

Kabala büyüsü nedir? Kabala nasıl yapılır?

Bu çok etkili ve pek çok amaç için yapılabilen kabala büyüsü aşk, sevgi, çocuk için yapılabilmektedir. Bu büyü günümüzde aşk büyüsü olarak çok fazla yapılmaktadır. Bütün büyüleri yapma konusunda uzman olan Medyum Önay hocamız sizler için bu büyüyü de yapmaktadır. Yahudi diline ve kültürüne hakim bir kişi olarak sizlerin bu büyü sayesinde dileklerinizin olmasını sağlamaktadır. Yahudi dilinin gizemli şifresi ile yapılan kabala büyüsü bu dilde toplanan ya da bölünen harfler ile yapılmakta bazen destekleyici olarak da muska da yapılmaktadır. Kabala kehaneti de Yahudiler için çok önemlidir ve bu büyü çok büyük bir beyin gücü gerektirdiği için de her medyum tarafından yapılamaz.

Medyum Önay büyü ilminin içinde olan bütün büyülere hakim olan bir kişi olarak sizlerin sorunlarınızın çözümü olacak büyüleri titizlik ile yapabilmekte ve isteyen kişilere de kabala büyüsü yaparak yardımcı olmaktadır. Bu bir büyü olmasının yanında ayrıca geleceğini öğrenmek isteyen kişiler de bu kehanet ile de geçmiş ve gelecek görülebilir bu şekilde sadece kendinizin değil istediğiniz kişilerinde gelecekleri hakkında bilgi sahibi olmanız mümkün olmaktadır. Bunun için kendinizin ya da o kişinin adını soyadını bilmeniz yeterlidir. Bu isim ve soy ismiler karşısına uygun olan rakamlar yazılarak toplanır ya da çıkartılır ve daha sonra da merak edilen soruların cevabı alınır. Bu sorular çocuğum olacak mı ya da sevgilim ile neden ayrıldık gibi sorular olabilir. Bu büyü iyilik için olduğu kadar kötülük içinde yapılabilmekte bağlama büyüsü olarak yapıldığında çiftlerin bağlanmasını sağlamakta ama tersi için yapıldığında da ayrılmalarına neden olmaktadır.

Sizleri kandırmak için medyum olduğunu iddia eden kişiler bulunmakta ve bunların tek amacı sizlerin paranızı almaktır. Bunlara kanmamanızı Medyum Önay hocamız ısrarla söylemekte ve her medyumun her büyüyü yapması da mümkün olmamaktadır. Bunun için kesin olarak tutan bir büyü olan kabala büyüsü yaptırmak istediğinizde bunun için hocamız sizlere özel bir hizmet vermektedir. Tıpkı papaz büyüsü gibi etki alanı geniş bir büyüdür ve bu nedenle bu büyüyü yaptırmak istediğinizde kesin olarak dileğinizi belirtmeniz gerekmektedir. Bu kabala kehaneti ile ister geleceğinizi öğrenin ister geleceğinizi isterseniz de geçmişinizi öğrenin hocamız sizlere bu anlamda da hizmet vermekte ve böylece merak ettiğiniz soruların cevabını bulmanızı sağlamaktadır. Bu büyünün etkisi altında olup olmadığınızı öğrenmek istediğinizde hocamız sizlere ücretsiz bakım yaparak eğer bu büyü yapılmış ise de etkisinden kurtulmanız içinde bu büyüyü büyük bir ustalık ile bozmaktadır. Her türlü medyum hizmeti için hocamızı arayabilirsiniz.

Yorum Yap