Etkili Büyüler 298 10

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü nasıl yapılır?

Sizleri daha huzurlu ve güzel bir yaşam şekli içinde görmek için oluşturduğumuz bu internet sitemizde her zaman yardım edecek uzman arkadaşlarımız bekliyor olacak. Özel sorularınıza cevap arıyorsanız sizde tam doğru adrestesiniz demektir.

Giden sevgiliye geri getirme büyüsü nasıl yapılır bilmek tabi sizlerinde hakkı. Sizler de en son olarak kendinize böyle bir medyum arıyorsanız bu işi her zaman uzmanların yapması gerektiğin bilmek zorundasınız. Havas ilmi öyle bir ilim ki en ufak bir yanlış kelime sizlerin isteklerin tersine çevirebilir ve daha sonra olmayacak dertleri başınıza musallat eder hale gelir.

O yüzden her zaman medyumlar hakkında ön araştırma yapmadan sakın bu tip işlemleriniz yaptırmayın ve kendinize iyilik yapmak yerine zarar vermeyin. Kendini sizlere hoca olarak tanıtan kişileri iyi secin Medyum Önay sizlere bu konuda her zaman yardım etmeye hazır ve güvenli medyumlardan biri olarak bekliyor olacaktır.

“Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü nasıl yapılır?” üzerine 10 yorum

 1. Behlül N. dedi ki:

  Kız arkadaşım benden iyice uzaklaştı ben de hocamıza geldim eve kısa sürede sevgilimi bana geri getirdi. Allah hocamızdan razı olsun yakın zamanda evleneceğiz.

 2. Pelin Oral dedi ki:

  Sevgilim tarafından aldatılınca size bağlama büyüsü yaptırmaya karar verdim. Yaptığınız büyü anında etki gösterdi. Şimdi benden başkasını gözü görmüyor. Teşekkürler…

 3. şenay dedi ki:

  giden sevgiliyi geri getirme büyüsü hakkında bilgi almak ve ben de yaptırmak istiyorum nasıl yapılıyor? benim yapmam gereken bir şey var mı bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz. sevgilim yokken çok mutsuzum.

 4. çetin dedi ki:

  giden sevgiliyi getirme büyüsü nasıl yapılır sayın hocam? ben bu konuda herhangi bir şey yapacak mıyım sizin yaptığınız büyü yeterli olacak mı? bana ayrıntılı bilgi verebilirseniz çok sevinirim.

 5. KADİR dedi ki:

  GİDEN SEVGİLİYİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ VAR MIDIR SAYIN MEDYUM ÖNAY HOCAM VE NASIL YAPILIR? BU KONU HAKKINDA ACİL BİLGİYE İHTİYACIM VAR SEVDİĞİM OLMADAN BANA YAŞAMAK HARAM OLDU:(

 6. Mısra T. dedi ki:

  Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü nasıl yapılır diye sorduğumda bana etkili bir büyü yaparak 3 güne kalmadan sevgilime kavuştum. Onu çok özlemişim. Sağolun hocam.

 7. Yuksel dedi ki:

  Giden sevgilimi geri getirme büyüsü yaptırmak için hocamı ziyaret ettim. Bir hafta bile olmadan sevgilim beni arayarak ozlediğini söyledi. Çok mutluyum iyi ki varsınız.

 8. Sevim Yüce dedi ki:

  Giden sevgilim için akan gözyaşlarımi sadece sizin dindireceginizi söyledi arkadaşlarım. Nasıl yapılıyor acaba bu büyü? Bana biraz bilgi verebilir misiniz?

 9. Rahmi şendil dedi ki:

  Hocam benim sevgilim çok sevdiği halde terk etti. Neler oluyor anlam veremiyorum. Bana onu geri getirin ne olur. Ne yapmalıyım ben bana yardımcı olur musunuz?

 10. Kayra dedi ki:

  Önay hanım gerçekten harika bir medyumsunuz. Sevgilim gitti artık hayatım bitti derken tam o sırada size rastladım. Bir çıkış yolu arayanlara kesin çözüm burda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
error: Sitemizdeki İçerikler Kopyalanamaz!