1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Ebced hesabı ile yıldızname bakımı

Ebced hesabı ile yıldızname bakımı

Ebced hesabı ile yıldızname bakımı

Kendi başına bir ilim olan yıldızname özel bir eğitim yanında ayrıca yetenek de istemektedir çünkü çıkan sonuçlarında doğru şekilde yorumlanması gerekmektedir. Bunun için yıldızname baktırmak isteyen kişilerin doğru insandan yardım almaları gerekmekte ve iyi bir araştırma yapmadan her ebced hesabı ile yıldızname baktığını söyleyen kişiye güvenmemeleri gerekmektedir. Medyum Önay hocamız bu konuda sizleri diğer insanların kandırmamaları için de internet sitesi üzerinden de hizmet vermekte ve ülkenin neresinde olursanız olun kendisine ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Hocamızın sitesinde de göreceğiniz gibi ayrıca aşk büyüsü gibi büyüleri yaptırmak isteyen kişilere de yaptığı kuvvetli büyüler ile yardımcı olmaktadır.

Yıldızname bakılırken burçlar, burçların mensup oldukları gruplar, yıldızların dizilişleri ve bunların anlamları bilinmeli ve bütün bunların yanında kişinin doğum tarihi ile anne adı da bilinmelidir. Bütün bu bilgiler bir araya gelerek de ebced hesabı ile yıldızname bakılmaktadır. Bu hesap ile kişinin burcu ve yükselen burcu belirlenmekte daha sonra da yıldızların o anki konumuna göre de kişinin geçmişte ve gelecekte yaşayacağı olaylar hakkında kesin bilgilere ulaşılmaktadır. Osmanlı döneminde çok yaygın olan yıldızname daha ilerleyen yıllarda artık rağbet görmez olmuştu ama günümüzde yine insanlar buna rağbet etmekte ve fal yerine yıldızname baktırmayı tercih etmektedirler. Bu şekilde geleceği hakkında bilgi sahibi olan kişiler de kendilerini daha hazırlıklı hissetmektedirler. Bunların yanında şu anda yaşadığınız sorunların çözümleri için de bağlama büyüsü gibi büyüler bulunmaktadır. Medyum Önay hocamızda bu büyüleri sahip olduğu yüksek havas ilmi ile etkili ve kalıcı bir şekilde yapmaktadır.

Sizin yıldızınızın düşük olup olmadığını yani büyü yapıldığında bunun ne kadar etkisi olacağınız da ebced hesabı ile yıldızname bakan hocamız sizlere söyleyecek ve yapacağı bakım ile de yapılmış bir büyü olması halinde de bunu Medyum Önay hocamız büyük bir ustalık ile bozacaktır. Özellikle papaz büyüsü gibi kuvvetli büyüler her medyum tarafından bozulamayan büyülerdir ve bu konuda uzman olmayan medyumlar tarafından ise kesinlikle bozulamamaktadır.  Ünü yurt dışına kadar ulaşmış olan hocamız sizlere bu anlamda mükemmel bir hizmet vermekte yıldızname baktırmak, vefk yaptırmak, büyü yaptırmak ve büyü bozdurmak isteyen kişilere de hizmet vermektedir. Bu kadar çok hizmeti de sizlere en iyi şekilde verebilmek için hiç durmadan çalışmakta ve ayrıca kendini geliştirmek için de havas ilmini öğrenmeye de devam etmektedir. Bütün büyülerini garantili olarak yapan hocamız asla sizlerle irtibatını kesmemektedir. İstediğiniz zaman hocamızı telefonla arayabilir ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap