1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. 41 Dikiş Büyüsü

41 Dikiş Büyüsü

Dikiş Büyüsü - Nedir, Nasıl Yapılır ve Bozulur? Aşk yaşantınızda bir anda kötü giden durumlar yaşanıyor ya da psikolojiniz kötü bir enerjinin tesirinde kalmış ise 41 dikiş büyüsü etkisi altında olabilirsiniz.

41 dikiş büyüsü, tarihi bir hayli eskilere uzanmakla beraber, günümüzde hâlâ yapılmayı sürdürmüştür. İslam öncesi zamanlarda İbraniler tarafından gerçekleştirilen bir büyüdür. Ancak zamanla havas ilminin bir parçası haline gelmiş ve islam coğrafyasında daha yaygın bir büyü duruma dönüşmüştür. 41 dikiş büyüsü yani diğer adıyla kara büyü olarak kategorize edilen büyüler içerisinde yer alır. Büyü gerçekleştirilen insana fiziksel ve ruhsal tahribat vererek zarara uğratır.

Dikiş Büyüleri Nelerdir?

41 dikiş büyüsünün birçok etkisi meydana gelebilir. Eşlerin arasına nifak tohumları ekme, maddi durumun kötüye gitmesine olanak tanıma, iyileşmesi zor rahatsızlıklar musallat etme, delirtme, iktidarsızlık yaratma gibi pek çok farklı etkiyi içinde barındırır. Hatta iyi bilen birisi gerçekleştirdiğinde kişinin aklını yitirmesine ve cinayet işlemesine bile neden olabilmektedir. Bir hayli tehlikeli bir büyüdür. Bundan dolayı size 41 dikiş büyüsü yapıldığından şüpheleniyorsanız en kısa zaman içerisinde bu işte uzman bir medyuma başvurmanız gerekir. Bu konuda da karşınıza medyum önay hanım çıkıyor. Medyum önay hanım büyünün yapılışında ve bozulmasında etkin rol oynar ve işinin ehli olarak dikkat çeker. Bu konuda diğer medyumlarla kıyaslanmayacak derecede işini bilen ve işinde ustalaşmış bir medyumdur.

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Yapılır?

Siccin filmine de konu edinen 41 dikiş büyüsü, yapımı bir hayli zor bir büyüdür. Normal şartlar altında bir büyünün tılsımlarında ya da ritüellerinde eksiklik olduğu vakit meydana gelecek netice büyünün etkisini göstermemesidir. Ancak 41 dikiş büyüsündeki en büyük yanlışlık, büyüyü meydana getiren kişiye felakete yol açabilir. Bu büyüyü yapmayı göze alan kişilerin 41 dikiş büyüsü nasıl yapılır konusunu iyi bir şekilde hakim olmaları gerekir. Nitekim kara büyüler her zaman tehlikeli oluşturur ve büyü yapan insanlara kötü etkileme riskleri oldukça yüksektir.

41 Dikiş Büyüsü Nasıl Bozulur?

41 dikiş büyüsü yapılışı ve bozuluşu hemen hemen birbirine eşdeğerdir. Büyüyü yapmak için kişinin kıyafetine yazılmış tılsımı 41 dikişle dikmek gerekmektedir. Bozuluşu ise bunun tam tersi olarak belirlenir. Tılsım yapılmış kıyafet bulunmalı, dikişler sökülmeli ve kıyafetin üzerine yapılmış tılsımdan arındırılmalıdır.

Yorum Yap