Çok Okunan

Medyum ücretsiz bakım! Ücretsiz bakım yapan hoca
32
29 Eyl, 2018

Medyum ücretsiz bakım! Ücretsiz bakım yapan hoca

Medyum ücretsiz bakım nasıl oluyor der gibisiniz. Sizler bizleri aradığınız zaman tüm sorunu can kulağı ile telefonda dinler ve sizlerden doğum tarihini, anne adını ve baba adını isteyerek sizler için nasıl yardım edebiliriz buna bakabiliriz.

8 Eyl, 2018

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır? Aşk Büyüleri Nelerdir?

Aşk büyüsü hakkında en uzman kişi Önay Hoca’dır. Kimilerinin ne amaçla yaptığını bilmeden büyü yaptırması ile birlikte olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenel dikkat etmekte yarar vardır. Her zaman ilmini iyi bilen kişiler ile çalışmak gerekir.

7 Eyl, 2018

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır? Bağlama Büyüleri Nedir?

Bağlama büyüsü denilince neden akla gelen ilk isim Medyum Önay diye düşündünüz mü? Büyü, sizin sevdiklerinizden kopmamak için yaptırmak istediğiniz bir ilim olarak bilinmektedir. Bu her zaman en iyisini bilen hocalar ile mümkün olacaktır.

6 Eyl, 2018

Büyü Nasıl Yapılır? Büyüler Nasıl Bozulur?

Büyü yapma ve büyü bozma işlemlerini merak ediyor musunuz? Medyum, insanların tüm zor durumlarında onlara psikolojik ve manevi destek vermek için vardır. Bunun için yetenek ve ilim ikisi bir arada olmalıdır.

Papaz Büyüsü Nedir? Papaz Büyüleri Nasıl Yapılır?
51
5 Eyl, 2018

Papaz Büyüsü Nedir? Papaz Büyüleri Nasıl Yapılır?

Papaz büyüsü adını içinde geçen ibanice kelimeler nedeniyle almıştır ve papazlar tarafından da yapılmamakta sadece Medyum Önay gibi yüksek havas ilmine sahip ve yetenekli hocalar tarafından yapılabilmektedir.

Uzaktaki sevgiliyi bağlamak için dua
12
14 Şub, 2018

Uzaktaki sevgiliyi bağlamak için dua

İnsanların hayatlarına bir kez olsun bile yaşadığı en derin duygu olan aşk, her zaman insan içinde büyük yoğun duygular yaşatmaktadır.