1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Büyü çeşitleri ve Medyum türleri neler?

Büyü çeşitleri ve Medyum türleri neler?

Büyü çok kapsamlı bir şeydir ve başlı başına bir ilim olarak karşımıza çıkmaktadır. Pek çok insan ise büyü çeşitleri hakkında bilgisi olmadığı için büyü yaptırmanın tamamen günah olduğunu düşünmekte ve bu nedenle de sorunlarını büyü yaptırarak çözmek yerine onlarla tek başına mücadele etmektedir.

Büyü çeşitleri ve Medyum türleri neler?
3

Oysa Medyum Önay hocamızın da belirttiği gibi büyüler iki çeşittir. Bunlar ak büyüler ve kara büyüler olarak adlandırılmaktadır. Ak büyüler arasında yer alan aşk büyüsü ve bağlama büyüsü gibi büyüler insanların iyiliği için yaptırılan ve yapılan kişinin de sağlığına hiçbir zararı olmayan büyülerdir bu büyülerin yapılmasında ise hiçbir sakınca bulunmamaktadır. Zaten bu büyülerin yapılması sırasında duaların şifrelerinden ve ayetlerden yararlanılmaktadır. Birde kara büyüler bulunmakta ve b büyüler de adından da anlaşılacağı üzere insanların üzerinde olumsuz ve kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olan büyüler oldukları içinde yapılması günah olan ve kesinlikle tavsiye edilmeyen büyülerdir.

Medyum Önay hocamız her zaman insanların iyiliğini isteyen ve kendiniz buna adamış bir medyum olarak kara büyüleri yapmamakta ve her zaman için bağlama büyüsü gibi ak büyüler yaparak kendisine güvenen insanların mutlu ve memnun olmalarını sağlamaktadır.  Büyü çok eskiden bu yana var olan ve her kültürde olduğu içinde her sorunun çözümüne yönelik pek çok büyünün olması ile de insanlara değişik seçenekler sunan bir yöntemdir. Hocamızda bu büyüleri en iyi şekilde yapabilmek ve sizlere çözümler üretebilmek için havas ilmi konusunda kendisini çok iyi yetiştirmiş bir insandır. Her zaman için büyülerini dualar ederek yapmakta ve bunların kesin tutması ile de ona güvenen insanları asla hayal kırıklığına uğratmamaktadır. Büyü çeşitleri arasında bulunan bazı büyüleri evde endiniz yapabileceğiniz söylense de bunu yapmamanız sizlerin iyiliğiniz için olacaktır çünkü büyü yapmak ciddi bir iştir ve yapılacak en ufak bir hata büyünün başarısız olmasına neden olmanın yanında büyü yapan kişinin de kötü etkilenmesine neden olacaktır.

Bu durumlar ile karşılaşmamanız için Medyum Önay hoca sizlere her zaman için büyü çeşitleri konusunda ayrıntılı bilgiler vermekte ve büyü yapmayı öğrenmek isteyen kişiler için de bunların gerçek tariflerini vermektedir. Hocamızın büyü çeşitleri arasında tarifini vermek istemediği büyüler ise kara büyüler olmaktadır. Papaz büyüsü gibi bazı özel büyüler ise hem iyilik için hem de kötülük için yapılabilmektedir. Bunun yanında çok kuvvetli ve bir kez yapıldığında da etkisi kesin olan bir büyüdür. Bu nedenle de hocamız papaz büyüsü yaptırmak isteyen kişiler ile görüştüğünde ne için yaptırmak istediklerini öğrenmekte ve niyetlerinin iyi olması durumunda yapmaktadır. Aksi takdirde bu isteği geri çeviren hocamız kişileri rahatlatacak dualar etmekte ve onların düşmanlıktan ve kötülük istemekten vazgeçmelerine yardımcı olarak mutlu olmalarını sağlamaktadır.

Yorum Yap