1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Büyü Bozma duası nasıl yapılır?

Büyü Bozma duası nasıl yapılır?

Büyü neredeyse insanlık kadar eskidir ve insanların sorunlarının çözülmesini sağlamaktadır. İyilik için yapılan büyüler ak büyüler adını almasının yanında ayrıca kötülük için yapılan kara büyüler de bulunmaktadır.

Büyü Bozma duası nasıl yapılır?
5

Bu büyüler yapılabildikleri gibi bozulmaları da mümkün olmakta ve bunun için de büyü bozma duası edilmektedir. Elbette bu duanın kabul edilmesi ve büyünün bozulması için bunun özel güçleri olan bir medyum tarafından yapılması gerekmektedir. Medyum Önay hocamız bu güçlere sahip olmanın yanında ayrıca havas ilmine de tam olarak hakim bir kişidir ve sizlere ihtiyacınız olan bütün medyumluk hizmetlerini vermekte ve sizler için etkili büyü bozma duası etmektedir. Büyü bir kez yapıldığında etkisi bozulana kadar devam etmekte ve bunun için de mutlaka bir uzman tarafından bozulması gerekmektedir. Büyü yaptırmak istediğinizde de sizlere aşk büyüsü gibi ak büyüler yaparak hizmet vermekte ve memnun olmanızı sağlamaktadır.

Halk içinde büyünün etkisinin geçici olduğu ya da bazı surelerin okunması ile etkisinin geçeceği yönünde inanışlar bulunmaktadır. Oysa bu inanışlar yanlıştır çünkü her büyünün büyü bozma duası farklıdır ve tek bir duanın bütün büyüleri bozması imkansızdır. Büyü insanların maddi ve manevi sorunlarının çözümleri için yapılabilmekte ve bunlar ak büyüler olarak yaptıran kişi kadar yapılan kişinin de mutlu bir hayat yaşamasını sağlamaktadır. Bu büyüler arasında yuvaları kurtarmayı sağlayan bağlama büyüsü bulunmaktadır. Bunların dışında bir de düşmanlık beslenen kişilerin zarar görmesi için yapılan büyüler vardır ve bunlar yapıldığında kişinin iş, aile hayatının bozulmasına neden olmakla kalmamakta ayrıca sağlığının da bozulmasına neden olmaktadır. Özellikle de bu büyüler kesinlikle bozulması gereken büyülerdir.  Bu büyüler arasında son derece kuvvetli büyüler arasında yer alan papaz büyüsü de bulunmaktadır. Kara büyüler bozulmadığında insanların kötü sonla karşılaşmasına neden olduğu için Medyum Önay hocamız asla yapmadığı bu büyüleri bozmaktadır.

Büyü bozma duası hocamız tarafından her büyü için farklı şekillerde okunmakta ve gerekli diğer ritüeller de yapılmaktadır. Bunları doğru zaman ve doğru miktarda yapan hocamız bu şekilde kişilerin büyü etkisinden kurtulmalarını sağlamaktadır. Size büyü yapıldığını düşünüyorsanız bu konuyu kesinlikle ihmal etmemeli ve sadece bildiğiniz duaları okuyarak bu büyünün etkisini kaybetmesini beklememelisiniz. Bunun yerine hemen Medyum Önay hocamızı telefonla arayabilir ya da internet sitesi ile de onunla iletişime geçebilirsiniz. Bu şekilde hocamız da sizlere büyü bozma hizmeti verecek ve sizlerin büyü etkisinde olmadan mutlu ve huzurlu bir hayatınız olmasını sağlayacaktır. Her şeyden önce sizler için ücretsiz bakım hizmetini veren hocamız bu şekilde hangi büyünün size yapıldığını tespit edecek ve bu şekilde de hangi büyü bozma duası yapılması ve diğer detaylı çalışmaların yapılması gerektiğini görecek sizleri de büyü etkisinden kurtaracaktır.

Yorum Yap