1. Ana Sayfa
  2. Garantili Medyumlar
  3. Ayrılan Sevgilinin Geri Gelmesi için büyü

Ayrılan Sevgilinin Geri Gelmesi için büyü

Ayrılan Sevgilinin Geri Gelmesi Adına Yapılacak Olan Büyü Uygulaması Nedir

Bir süredir birliktelik yaşadığınız karınız, kocanız, sevgiliniz veya arkadaşınızın sizden ayrılması dayanılması güç bir olaydır. Sevdiğiniz insan ayrılmış ve bu ayrılık dayanılmaz bir duruma dönüşmüştür. Bütün göstermiş olduğunuz çabalarınıza karşın elinizden bir şey gelmiyor ve geride kalan her gün tamamen kaybetme endişesi yaşıyorsanız, ayrılan sevgilinin geri gelmesi adına yapılacak büyü Gideni Geri Getirme Büyü olacaktır ve bu büyü size çözüm getirebilir.

Tekrardan sevdiğiniz insanla mutlu olduğunuz günlere geri gelebilirsiniz. Sevdiğiniz insanın sizden ayrılmış olması pek çok sebebe bağlı olabilir. Geçmişte sizden kaynaklanan durumlar, sevdiğiniz insandan kaynaklanan hatalar, araya başka birinin girmesi, eski eş veya sevgiliye geri gelme, ailenin sözünden çıkamamış olmak bu nedenler arasında gösterilebilir. Hatta bazı olaylarda hiç bir gerekçe ortaya koymadan bir anda meydana gelen ayrılıkların olduğu bilinmektedir. Bu veya buna benzer ayrılıklarda gideni geri getirme büyüsü olarak isimlendirilen manevi çalışmalardan destekçi olunabilir. Bu manevi çalışmalar adı altında bir çok uygulamanın gerçekleştirildiğini biliyoruz. Üstelik bu çalışmayı meydana İstanbul escort getirenleri hepsi de uyguladığı yöntemin en etkili olduğu iddiasında bulunmaları şaşırtıcıdır. Çünkü gideni geri getirme büyüsü başka bir ifadeyle “Celb-i Muhabbet” çalışmaları o kadar detaylar içerir ki, sıradan bir Havass kitabında bile onlarca Celb (Getirme) tarifleriyle karşılaşırsınız.

Yüzyıllardır bu hususta çalışmalar meydana getiren alîmler bile en etkili geri getirme yöntemini tespit edememişlerdir. Ancak bu konular hakkında ise en iyi çözüm nitekim medyumlar sağlamaktadır. Medyumlar arasında önay  hanım bu konuda giden sevgiliyi geri getirmede işinin ehli bilge kişidir. Medyum önay hanım her yaptığı büyü işlerinde olduğu gibi Ayrılan sevgilinin geri gelmesi adına yapılacak büyüler arasında yer alan gideni geri getirme büyüsü uygulamasını yaparak sevgilinizin tekrardan size gelmesine yol açar ve daha güzel bir yaşam sürmenize vesile olur.

 

Yorum Yap