1. Ana Sayfa
  2. Gerçek Büyüler
  3. Ayırma Büyüsünü bozdurmak

Ayırma Büyüsünü bozdurmak

Belli nedenlerden ötürü iki seven çifti birbirinden ayırmak adına sizlere yaptırılan ayırma büyüsü ve bu büyünün nasıl meydana getirildiğine yönelik olarak bu büyünün yapılış aşamalarını sizlere konu edineceğiz. İnsanlar özellikle sevdikleri kişiyi başka bir kişiyle paylaşmak istemezler bu sebeple sevdiklerimizi asla kaybetmek gibi bir durum içerisine girmek istemezler. Bu durumda uzun süreli ve aşk dolu bir beraberliği sağlıklı bir biçimde devam ettirmek için ayırma büyüsü yapılır. Bu konuda her zaman üçüncü bir kişi vardır ve ayırma büyüsü yaptırarak karşısındaki kişinin kendisine bağlanmasını ister. Bu konuda medyumlar sizlere yardımcı olarak isteklerinizi karşılar. Biz sizlere medyum önay hanım tercihi yapmanızı öneriyoruz. Çünkü o meydana getirdiği büyülerle ayırma büyüsünün yapılışının aşamalarını bilerek bu konuda emin adımlar atarak sizlere yardımcı olur.

Ayırma büyüsü yaptırmaya karar verdiğiniz zaman yapılacak tek bir aşama kalıyor o da medyum önay hanım ile iletişim kurarak derdinizi anlatmak oluyor. Bu konuda o bilgili ve üstün zekası ile sizlerin derdine derman olacak büyüler yapar ve sizlerin daha güzel bir yaşam sürmesine kolaylık tanır. Ayırma büyüsü çok eski yıllardan beri devam ettirilmekte olan büyüler arasında kendine yer bulmaktadır. Ayırma büyüsü insanları birbirinden uzaklaştırma ve üçüncü kişiye yakınlaştırma konusunda önemli bir büyüdür. Bu konu için eğer büyü yapıldığının farkına varmışsanız büyünün bozulması konusunda yine sizlere medyum önay hanım yardım eder.

İster kadın olun ister erkek, cinsiyetiniz ne olursa olsun aşık olduğunuz kişiyi üçüncü bir insanın araya girmesi nedeniyle yitirmeyi göze alamazsınız. Bundan dolayı bazen aranıza giren diğer kişiyi sevdiğinizden uzaklaştırma seçeneğini uygularsınız. Sahip olduğunuz insanın sadece size bağlı kalması ve sürekli sizinle zaman geçirmesi belki de sizinle evlenmesi için bazı insanlar tüm bunların önünde sizin için büyük bir engel teşkil edebilir. Bu konuda sizlerin arasını bozmak için ayırma büyüsü yaptırır. Bunu bozmak ise medyum önay hanımın görevidir. Medyum önay hanım sizin için bu büyüyü bozarak sevdiğiniz kişiyle daha güzel bir birliktelik yaşamanıza vesile olur.

Yorum Yap