1. Ana Sayfa
  2. Dualar
  3. 4444 Duası

4444 Duası

En etkili salavat olarak bilinen salatı tefriciye aynı zaman da her türlü istek ve duanın kabul görmesi için Allah katında makbul olan bir duadır. Bu dua o kadar değerli ve kıymetlidir ki efendimiz (s.a.v.) her bir tanesi ayakta karşılamakatadır.

4444 Duası

4444 duası uzmanı Onay bey açıklıyor. Dualar uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Ancak duaların kabulü ve önemli işlerin hallolaması için becet hesabına göre 4444 kere okunmasının evla olduğu olduğu islam ailimleri ve islam büyükler tarafından kabul edilmiştir. Medyum Onay hoca bu dua ile ölüm döşeğindeki hastaların bile çare bulabileceğini söylemektedir ve kendisinin de bu duayı danışanlarının işleri için sıkça okuduğunu belirtmektedir.

Medyum Onay Bey bir dua olduğu için herkesin tek başına okumasının zor olduğunu bildiği için danışanlarının kendi dua niyetlerine yardım etmek için aynı zaman da destek verdiğini söylemektedir. Böylece duayı talep eden kişi çok daha kısa bir sürede okumasını tamamlamış olacaktır ve duası çok daha hızlı kabul görecektir .

Salatı Tefriciye Neden Okunur?

Bu dua her türlü hayırlı dualar için okunabilir ancak başkalarının başına musibet getirecek olumsuzluk içeren dualar için okunmaz. Örneğin bir kimseye bela okumak isteyen birisi öncesinde ya da sonrasında salatı tefiriciye getirirse günah işlemiş ve saygısızlık yapmış olur. Medyum Onay kendisinin de sadece hayır duaları için salatı tefriciye okuduğunu belirtmektedir. Bu yüzden hayır ile sonuçlanan her iş için okunabilir.

Özellikle sınav dönemi yakşaştıkça iyi bir üniversite ve iyi bir meslek seçimi için okunabilir. Böyle bir durumde Medyum Onay niyetin halis olarak abdestli bir şekilde bizzat dileği talep eden kişi tarafından yapılması gerektiğini belirtmektedir. Ayrıca kişi niyetini ettikten sonra aynı niyet üzere okumak şartı ile 4444 adeti yakın çevresine dağıtabilir. Böylece dua bir çok ağızdan aynı makama ulaşacaktır ve gelen her bir talep dua olarak geri dönüş alacaktır.

4444 Salatı Tefriciye Duası

Salatı tefriciye aynı zamanda hastalıklı olan kişiler için, derin depresyonda ya da psikolojik sorunları olan kişiler içinde okunabilir. Medyum Önay duanın açamadığı hiç bir kapı olmadığını belirtirken efendimizin (s.a.v.) in hürmetine ise bütün dua kapılarının hayırla açılıp hayırla sonuçlandığını belirtmektedir.

Salatı tefriciye aynı zamanda iş dünyasındaki bereket ve bolluk içinde okunabilecek bir duadır. Bu dua ile hayırlı rızk kapıları açılır, birden fazla ticaret anlaşması yapılır ve duayı eden firmanın sahibi ülke ve dünya çapında tanınır bir isim haline gelir. Böyle bir durumda Medyum Onay hoca rızkın sürekli akması için düzenli aralıklarla bu salavatın okunması gerektiğini belirtmektedir.

Tüm bunlardan yola çıkacak konuyu özetleyecek olursak salatı tefiriciye sürekli okunduğu zaman oldukça etkili olan bir duadır. Ancak etki gücünü artması için hedeflenen duaların daha çabuk kabul görmesi için 4444 defa okunmasında fayda vardır.

Yorum Yap